Prosinec 2011

Merry Christmas♥

24. prosince 2011 v 17:04 | Pajul |  Moje kecy.......
.....Tohle to jsou poslední Vánoce na mém blogu...
Takže přeji vám veselé Vánoce ať se vám splní každé přání a hodně šťestí a uspěchů v novém roce ;)
>škoda, že nenapadl sníh :( Vánoce bez sněhu to není ono<
Vaše Pajul*

Plán vs. Loučení

14. prosince 2011 v 20:54 | Pajul |  Moje kecy.......
Přemýšlale jsem a jsem rozhodnutá..Tento blog nebudu rušit, ale někdy se na něj zastavím a třeba i něco přidám :) Chci nový blog o Twiling nějak mě to chytlo a taky bych někdy psala moje zážitky atd..Teprv ho založím, ještě nevím jak se bude jmenovat. Jak jsem říkala dlouho jsem na blogu nebyla a zjistila jsem, že moje větší polovina affs má zrušený blog nebo na něm nejsou...Takže jestli budete chtít spřátelit moje AFFS dejte mi vědět, každopádně bych byla ráda kdyby jste chtěli :) Tímto se loučím. Bude se mi nejvíc stýskat po desslikeashley-t.blog.cz byla jsi úžasná! Takového člověka málo kdo potká. Ikdyž jsme se znali jenom přes blog připadolo mi to jakoby jsme se znali už od mala :) Myslím si že, Ikdyby jsme se poznali na živo rozuměli by jsme si a ani jedna toho nelitovala :) Nevím jestli si to ještě přečte ani nevím jestli žije :( Neozívá se mi, ale prostě chci abys věděla, že Tě mám moc ráda :) Tohle je pro Tebe ♥! Díky blogu jsem poznala fakt super lidi ani bych nevěřila kolik mi toho tolik přinese a jsem za to ráda" Všechy SBÉ byli skvělé a všechny jsem vás měla ráda..Takže patří vám velké Díky :) Ještě chci jedné affs poděkovat kikina-star.blog.cz od začátku až do konce jsi byla k dispozici :)
Všechno jednou něco končí a něco pěknéhé začíná...
"Někdy je to dál než si myslíš"

Uvidíme

12. prosince 2011 v 15:20 | Pajul |  Moje kecy.......
Zdravím všechny moje affs..Po skoro 12 měsících mě donutilo se podívat na blog co je nového a tak :D ..Měla jsem šok když jsem viděla fotky Vanessy jak je ostříhaná...A Ashley je zase obarvená na blond..:/ Jako fakt je mám ráda, ale už delší dobou mě zaujalo stmívání..Možná že blog nebude o Vashley, ale o Twiling :)
Tvořili úžasný pár, mrzí mě že už spolu nejsou :( Vanessu a Ashley budu mít vždycky ráda :) Kristen a Robert? Krásný pár přeju jim ať jim to vydrží Twiling sága co natočily...dokonalé :)